Grupa Euromedica

Magnetoterapia

Bóle kręgosłupa, zwyrodnienia stawów, urazy sportowe czy problemy związane z postępującą osteoporozą – dolegliwości dotyczące schorzeń w obszarze układu mięśniowo-szkieletowego stają się w dzisiejszych czasach coraz bardziej powszechne. Szacuje się, że cierpi na nie ponad 5 mln Polaków.


MAGNETOTERAPIA TO NOWOCZESNA METODA LECZENIA CHORÓB STAWÓW I KOŚCI

Magnetoterapia została opracowana przez lekarzy, fizyków, biologów i inżynierów. System magnetoterapii wykorzystuje technologię rezonansu magnetycznego w celu pobudzania procesów regeneracyjnych i uśmierzania bólu. Służy do regeneratywnej stymulacji komórek, czyli odbudowy tkanek utraconych czy uszkodzonych, odbudowy kości i chrząstek.

Jest metodą bezinwazyjną, niewymagającą interwencji chirurgicznej, a przy tym jest bezpieczna i komfortowa dla pacjenta.

Zabiegi opierają się na bezpiecznym poddawaniu pacjenta działaniu fal o odpowiedniej częstotliwości i nie wiążą się z jakimikolwiek efektami ubocznymi czy nawet dyskomfortem.

Jest to nowa forma leczenia, której celem, poza uśmierzeniem bólu, jest aktywne wsparcie odbudowy oraz regeneracji tkanki chrzęstnej i kostnej, co w efekcie pozwala na utrzymanie zdrowia i jakości życia w każdym wieku.


Rejestracja